logo.png

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Украинский кредитный союз в Австралии

ІНТЕРВ'Ю з головою єдиного українського «банку» Австралії - спілки «Дністер» Валентином Микитенком

24.06.2016 12:561088

 

«Свій до свого по своє» - гасло, під яким зародився український кооперативний рух на початку минулого століття, досі актуальне для українців в Австралії.

Пріорітетне завдання кредитних спілок - фінансова підтримка малих та середніх сільгоспвиробників

Кредитна кооперація на селі - запорука розвитку індівідуального сільського господарювання.

 

Цікава інформація про кредитні картки. Погляд Івана Вишневського (голови правління «Програми захисту вкладів»)

Кредитна картка в кишені – це безмежна свобода чи необмежений борг

СОЮЗЫ КАПИТАЛИЗИРУЮТСЯ БЕЗ ГОСУДАРСТВА

 

Кредитные союзы по-прежнему находятся в состоянии стагнации, но уже наметился ряд положительных тенденций. В частности, растет капитал КС, а значит, участники не сомневаются в преимуществах этого бизнеса. Кроме того, союзам удалось нарастить кредитный портфель и существенно снизить проблемную задолженность

ЯК НАСПРАВДІ ПРАЦЮЄ КРЕДИТНА СПІЛКА

Спростування

Редакція газети «Сім'я і дім» просить вибачення за нанесену шкоду діловій репутації кредитних спілок за розміщений неперевірений матеріал у № 2 від 10 січня 2008 року під назвою «Як працює фінансовий лохотрон». У зазначеній статті помилково наводиться інформація, що подібною діяльністю займаються кредитні спілки, яким взагалі не притаманна викладена схема роботи. Інформація в зазначеній статті стосується схеми діяльності позичкових товариств на кшталт «Української групи «Капітал», про сумнозвісні шахрайські дії якої ми надрукували матеріали в цьому ж номері газети. Кредитні спілки з даними позичковими товариствами нічого спільного не мають.

Взаємодія органів державної влади та кредитних спілок по забезпеченню гарантій вкладникам кредитних спілок

Взаємодія органів державної влади та кредитних спілок по забезпеченню гарантій вкладникам кредитних спілок Так називалася тема прес-конференції, що пройшла у прес-центрі "Майдан Свободи" за участю фахівців фінансового ринку. Зокрема, у прес-конференції взяли участь радник голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Андрій Оленчик, голова правління об'єднання кредитних спілок "Програма захисту вкладників" Іван Вишневський, радник Всеукраїнської асоціації кредитних спілок України Вікторія Волковська, начальник відділу інвестиційної політики ГУ економіки ОДА Інна Приходько та голова правління Харківської обласної асоціації кредитних спілок Ірина Галушко. Учасники прес-конференції проінформували журналістів та телеглядачів про загальну ситуацію, яка склалася на фінансовому ринку України, і розповіли про те, як фінансова криза вплинула на кредитно-кооперативний рух. А.Оленчик: "Багатьох цікавить, як фінансова криза вплинула на кредитні спілки.

Кредитні спілки — заручники безглуздої економічної політики

Кредитні спілки — це кооперативні організації, які були відроджені в Україні у 1992 році, іна сьогоднішній день у країні діють близько 800 таких установ. Вони об'єднують 2,7 млн громадя нУкраїни та надають фінансові послуги практично кожній третій українській родині і залишаютьсяважливим механізмом кредитування широких верств населення, суб'єктів малого підприємництв а,фермерських господарств, робота з якими не була і не є пріоритетною для банків, інвестиційнихфондів тощо. Загальний кредитний портфель кредитних спілок України складає близько 6 млрд грн.В усьому світі кредитні спілки мають право на життя на рівні з іншими фінансовимиінститутами і також успішно розвиваються. Так, кредитна спілка, що об'єднує колектив працівниківамериканської корпорації «Форд», у фінансовому об'ємі у декілька разів перевищує активи самоїкорпорації і є постійним фінансовим донором цієї корпорації. І, як відомо, від такої співпраці вумовах кризи, де особливо потерпає автомобільна галузь США, автогігант упевнено працює.Стосовно розвитку кредитних спілок в Україні, то з цим теж усе гаразд.По-перше, кредитні спілки отримали поштовх до розвитку, тому що статутний фонд длястворення банку в Україні «довели» до 10 млн євро, що унеможливило створення невеликих банківу регіонах.

Кредитные союзы - на грани "суицида"

Часть небанковского финансового сектора в Украине является значительно меньшей по сравнению с банковским. На сегодня на 820 кредитных союзов, членами которых являются свыше двух миллионов украинцев (из них около 130 тысяч являются активными вкладчиками), приходится лишь 7% общего объема активов всех финансовых учреждений.

И если на конец 2008 года совокупные активы кредитных союзов составляли 6267 миллионов гривен (это соответствует активам небольшого коммерческого банка), то уже в начале апреля этого года их активы и депозитные вклады сократились приблизительно на четверть. Такую статистику приводит председатель Государственной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг Украины Виктор Суслов.

Он отмечает, что эти цифры указывают на сложную ситуацию, в которой оказались кредитные союзы сегодня: сбережения вкладчиков обесцениваются, происходит отток капитала, потребители стали меньше пользоваться услугами кредитных союзов, участились случаи бунта вкладчиков. Недавно была даже попытка проникнуть в здание Государственной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг Украины.

Наша адреса
Харків, вул. Мироносицька, 19А
тел: (057) 715-77-20
(050) 198-07-71
(067) 572-21-51